Hakkımızda

          2003 yılında Sergen Süt Ür. Ltd. Şti. olarak kurulan fast food restaurant ve okul kantinlerine hizmet veren  firmamız   2009  yılında  unlu  mamüller  pazarında  540 m2  'lik  alanda  by adis  markasıyla  üretim yapmaya başlamıştır. 2011 yılında grup bünyesinde Adis Unlu Mamüller Süt Ür. Ltd. Şti.'ni faaliyete geçirip, satışlarını bu firma üzerinden yapmaktadır. Üretim tesislerini 2020 yılı Ocak ayında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 10.000.-m2 arazi içinde 6.500.-m2 kapalı alandan oluşan kendi mülkünde 25 personel, 9 araçlık filosuyla faaliyetine devam etmektedir. 

    Firmamız unlu mamüller sektöründe üretmiş olduğu ürünlerini Türk Silahlı Kuvvetleri kantinleri, eğitim kurumları kantinleri, oteller ve marketler pazarında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

    Firmamızın mamülleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ekmek ve unlu mamüller tebliğ hükümlerine uygun, ISO 9001 kalite ve ISO 2200 gıda güvenliği standartlarına sahip, kaliteli, standart ve hijyenik ortamlarda, ayvalık, sandviç, hamburger, bazlama ve kare tost ekmeklerini kendi tesislerinde tam otomatik ve modern makinalarda üretmektedir.

    Her biri marka haline gelen tedarikçi firmalardan almış olduğu hammaddeleri modern tesislerinde işleyerek özel ambalajlı  ürünlerini hazır hale getirmekte ve yaygın satış noktalarında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.